Home Sport Zyrtare: Renova vazhdon me përforcime

Zyrtare: Renova vazhdon me përforcime

2
0

Renova ka zyrtarizuar edhe një futbollist të ri për sezonin e ri të elitës së futbollit vendor. Pasi transferuan Maksutin dhe Zukën, xhepçishtasit nuk janë ndalur me kaq. Bardh e kaltërtit nga Xhepçishti, kanë zyrtarizuar mbrojtësin manastiras Aleksandar Ristevski, i cili ven nga skuadra e Pelisterit e cila do luajë në kategorinë e dytë.

Mbrojtësi qëndror ka nënshkruar kontratë një vjeçare me Renovën. Nga kjo skuadër bëjnë me dije se deri më 10 korrik të këtij muaji do orvaten të sjellin edhe dy deri tre futbollist cilësor.

Previous articleOsmani: Jemi gati për ndeshjen e Ligës së Kampionëve
Next articleKushtet ekonomike dhe karriera ulin numrin e lindjeve (VIDEO)