Adrian Gaxha e Vig Poppa kanë lansuar këngën e tyre më të re “Lady Malena”.

Tekstin e këngës e kanë shkruar Tonic e Denk, transmeton Koha.net. Miksimin dhe masterizimin e këngës e ka bërë Avaxus.

“Lady Madalena” vjen me videoklip të punuar nga Entermedia.

Artikulli paraprakTë rejat nga Serbia kalojnë natën me shqiptarë dhe me ushtarë të KFOR-it
Artikulli tjetërMali i Zi rikthen Titon në Podgoricë