Ish-Presidenti i SHBA, Barack Obama përmes një postimi në “Instagram” ka prezantuar 15 filmat më të mirë të 2018, sipas tij.

15 filmat e prezantuar nga Obama, janë të zhanreve të ndryshme, nga aksioni, tek aventura, thriller, dramë, familjar e komedi.

Këto janë një sugjerim mjaft i mirë për këto festa, dhe ne ju sugjerojmë që të nisni që tani t’i shihni./ I.M-Dritare.net