Para disa çastesh një makinë është përfshirë nga zjarri në Kamjan të Tetovës.

Video është publikuar nga komandanti i zjarrfikësve të Tetovës, Uka Aliti i cili thotë se në këto momente ndoodhet në vendngjarje dhe se fatmirësisht ka vetëm dëme materiale.

Më shumë informacione gjatë orëve në vazhdim./TetovaNews