Ky vit ka qenë tejet i suksesshëm për Dua Lipën, jo vetëm në aspektin e karrierën muzikore, por edhe në atë emocionale.

Ylli me origjinë shqiptare, këtë vit u rikthye sërish në krahët e Isaac Careë, ndërsa shihen tejet të lumtur dhe më të dashuruar se kurrë më parë.

Në një fotografi të postuar në rrjetet sociale të dy shihen pranë njeri-tjetrit, këngëtarja shfaqet me të brendshme shkëlqyese, dhe duket mjaft seksi.