Ish-kryeministri Nikolla Gruevski është fotografuar duke surfuar në internet në hollin e hotelit luksoz „Four Seasons“, i cili ndodhet në qendër të Budapestit.

Foto është publikuar nga Libertas dhe është shkrepur nga një lexues i këtij portali./TetovaNews

Four Seasons Budapest
Four Seasons Budapest
Four Seasons Budapest