Modelja filipinase, Daphne Joy, i ka provokuar fort ndjekësit e saj të shumtë në Instagram.

Ajo ka publikuar një fotografi të ‘nxehtë’, në të cilën ka reklamuar asetet e saj.

E veshur me bikini tanga, ish-partnerja e reperit 50 Cent ka realizuar foton teksa po rrezitej në bordin e një jahti.

Me këtë “kartolinë”, ajo u ka uruar Vitin e Ri mbi 1.3 milionë personave që e ndjekin në rrjetin social.

“Gëzuar Vitin e Ri dhe paçi një 2019 të mrekullueshëm”, ka shkruar 31-vjeçarja.

Fotoja është pëlqyer nga dhjetëra mijëra njerëz brenda një kohe të shkurtër.

Numër të madh pëlqimesh marrin rregullisht fotografitë e modeles, që zakonisht janë tejet joshëse – sikur këto më poshtë.