Thuajse në çdo puntatë të emisionit ‘Shiko kush luana’ Luana Vjollca është shfaqur ndryshe.

Ajo ka ndryshuar pamjen nga bjonde në brune, madje dhe ën flokë të kuqe. Edhe këtë të shtunë Luana nuk do të shfaqet e njëjta para telespektatorëve.

Moeratorja ka ndryshuar modelin e flokëve dhe duket super sensuale.