Në këto temperatura të ftohta dimri në Aspen të Kolorados gjëja e fundit që do të na shkonte ndërmend ishte të dilnim me veshje të holla.

Por për Kendall Jenner mesa duket nuk e ka problem. Supermodelja ka ngritur temperaturat, ndërsa pozoi vetëm me bikini në mes të dëborës.

Ajo mbante veshur çizme dhe një kapelë të madhe dimri, si edhe një pije të ngrohtë.

Ylli i pasarelave ndodhet në Buttermilk Ski Area për të bërë ski së bashku me motrat Kim dhe Kourtney Kardashian.