Analisti Mustafa Nano, ka kërkuar largimin e kryeministrit Edi Rama, pasi sipas tij ai në daljet e tij të fundit në media i është dukur i droguar.

Nano ishte pjesë e panelit në emision ‘Opinion’, ku deklaroi se javën e shkuar në të njëjtin emision Rama ka qenë në gjendje të droguar, si dhe i pamotivuar për të qeverisur këtë vend.‘Nuk e kuptoj pse Rama rri ende kryeministër. E pashë të Fevziu mu duk si i droguar’, tha Nano.

Ndiqni deklaratën e fortë në videon më poshtë:

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në videon më poshtë:

Artikulli paraprakPini ketë lëng çdo darkë dhe do të shpëtoni njëherë e mirë nga dhjami në zonën e barkut
Artikulli tjetërMos u frikësoni nga kjo bimë e pazakontë, lufton kancerin dhe diabetin