Nëse do të kishit një dëshirë dhe do t’ja u plotësonin, çfarë do të ishte? Pasuri pa kufi? Paqe në botë? E dimë të gjithë që këto janë paksa të pamundura, por ajo që mund të dëshironi dhe ne ja u zgjidhim është një lëng magjik i cili teksa ju flini ju ndihmon në tretjen e dhjamit në pjesën e barkut.

Natyrisht, duhet dhe t’i kushtoni vëmendje aktivitetit fizik por dhe atyre që hani gjatë ditës, por ku lëng do t;ju ndihmojë shumë. Nqs i veçojmë këto përbërës e dimë të gjithë që ndihmojnë në shpejtimin metabolizmit.

Uji, sepse na bën të na pakësohet dëshira për të ngrënë, limoni sepse ndihmon në tretje, kastraveci sepse është i mbushur me ujë dhe fibra, xhinxheri sepse na ndihmon të kontrollojmë sheqerin në gjak dhe kolesterolin. Por nqs ju i bashkoni këto elementë në një enë me ujë atëherë çdo gjë do të jetë më e lehtë për humbjen e peshës në zonën e barkut./Living

Artikulli paraprakJudah: Marrëveshja Kosovë-Serbi nuk duket ende në horizont
Artikulli tjetërMuch Nano/ Rama më duket i droguar, s’duhet të jetë më kryeministër (VIDEO)