Ylli i muzikës Rita Ora ka bërë promovimin e albumit të saj më të ri ‘Phoenix’ mbrëmë në Nju-Jork.

Mediet ndërkombëtare kanë komentuar edhe veshjen e këngëtares me origjinë shqiptare.

Gjatë mbrëmjes së prezantimit të albumit, Rita Ora kishte ndërruar pesë herë veshjen, katër fustane dhe në fund një veshje sportive.

Paraqitja e Ritës është vlerësuar me nota pozitive si nga mediet, ashtu edhe nga fansat./atsh

Artikulli paraprakNënshkruhet kalendari kulturor vjetor ndërmjet Shqipërisë dhe Kosovës
Artikulli tjetërA do ta unifikojë spektrin politik në Kosovë letra e presidentit Trump?