Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë raportimit direkt të gazetarit spanjoll Dani Ramirez që po bënte për motin. Ai ishte në një plazh të Barcelonës, kur një prej pushuesve pas tij shfaqet lakuriq dhe fillon të vishet.

Ky moment nuk i ka shpëtuar teleshikuesve, të cilët e filmuan dhe e shpërndanë në rrjete sociale. Gazetari po raportonte për motin e nxehtë në disa vende dhe nuk e vuri re burrin që kishte mbas.

Shumë prej përdoruesve në rrjete sociale thanë se Dani e vërtetoi shumë mirë që temperaturat ishin të larta. Videoja e bë shpejt virale dhe u bë objekt komentimesh në rrjet.

Ju ftojmë të shikoni videon: