Me një foto nga festa familjare, Kryeministri Edi Rama uron të gjithë për Vitin e Ri 2019.

Në foton e publikuar në rrjetet sociale, Kryeministri shihet krah bashkëshortes së tij, Linda Rama, dy djemve Greg dhe Zaho, si dhe vajzës Rea.

Kryeministri e shoqëron foton me mbishkrimin: Fotoja e ditës.