Pas shumë thashethemeve në mediat rozë dhe ndarjes së bujshme, aktorja Rudina Dembacaj pranon për herë të parë publikisht lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku.

Dembacaj ka postuar në rrjetet sociale një seri fotografish nga një darkë romantike me ish-deputetin Frroku, duke shkruar: “E di qe e donit të gjithë, por e kam për vete…exluziven.

Për të gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes… Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi!”, – shkruan aktorja Dembacaj në Instagram.