Aty ku shalqini shartohet me kungull për t’u pjekur më shpejt

0
Fermerët në Divjakë kanë kohë që nuk mbjellin më fara apo fidanë autoktonë të shalqinit. Por të gjitha serat janë mbjellë me shartime. Fermerët...

Ramush Haradinaj flet për Samitin e Berlinit: Më shumë më bënë presion Rama e...

0
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka treguar se si presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i kanë bërë presion...

VIDEO/ Haradinaj nxjerr konsullin jashtë: Shko merru me njerëzit që presin te dera!

0
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka adresuar kritika të ashpra ndaj përfaqësisë diplomatike të Kosovës në Berlin para se të niste një takim me...
26,811FansaPëlqeje
1,352NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit