Kurti për REL: Vuçiqi ishte në presion pas asaj që deklarova (VIDEO)

0
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha se nuk e konsideron takim me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, pjesëmarrjen e përbashkët në një...

Rrjedh inçizimi nga paneli në Munih: Kurti goditi Ramën, Thaçin, Vuçiqin për minishengenin dhe...

0
Dikush ka arritur ta incizojë fjalën e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, në panelin e mbajtur në Munih, sipas rregullave Chatam House...

Taravari tregon arsyen e dështimit të koalicionit trepalësh (VIDEO)

0
Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari në një intervistë për Gazetën Express, ka theksuar se Aleanca për Shqiptarët nuk ka qenë...

Taravari: Do ta fitojmë BDI-në

0
Sekretari Gjeneral i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ishte i ftuar në emisionin T7, të Gazetës Ekspres, ku ka folur rreth zhvillimeve politike. Taravari...

Memedi dëshiron koalicion opozitar BESA, PDSH dhe RDK (VIDEO)

0
Kryetari i RDK-së, Vesel Memedi ka shprehur gatishmëri për të bërë një koalicion siç e quajti të vërtetë opozitar kombëtar, ku...

Zendeli: BESA ka kapacitet edhe vet të garojë në zgjedhje (VIDEO)

0
Deputeti i Besës, Fadil Zendeli sonte ka qenë i ftuar në emisionin “samo vistina” në Kanal 5 ku është diskutuar për aktualitetin...

Elvis Hoxha: Ahmeti ka harxhuar historikisht qenien shqiptare në RMV (VIDEO)

0
Aktivisti i Lëvizjes Vetvendosja dhe studiuesi e filozofisë politike, Profesori Universitar, Elvis Hoxha, në një intervistë të realizuar nga in7, në mes tjerash ka...

Blerim Ahmedi: Vëllai im “El Cheka” nuk ka bërë pazare, koha do të tregoj...

0
Pas distancimit të “Grupit të Kumanovës”, ka reaguar vëllau i “El Chekës”, Blerim Ahmedi. Ai nëpërmes facebook-it ka thënë se “El Cheka”, nuk ka...

Kasami: Ne jemi opozitë e vërtetë (VIDEO)

0
Sonte në emisionin Click Plus në TV21 përballë gazetarit Fatmir Aliut ka qenë i ftuar i pari i Lëvizjes BESA, Bilall...

Milaim Zeka: Albin Kurti ka filluar të qeverisë shumë mirë, ja pse (VIDEO)

0
Këtë javë N’Kosovë Show ishin te ftuar Shkumbin Demaliaj i AAK-së. Ai tha se kjo qeveri është e zorit dhe se politikat...
26,876FansaPëlqeje
1,351NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit