Nga Argjentina në Lezhë, prifti që 9 vjet më parë zgjodhi të jetojë në...

0
Ka nëntë vite që ndodhet në Shqipëri, vendi ku ai ndjehet si në shtëpinë e tij. Një prift nga Argjentina, i cili ka afro...

VIDEO/ Tërmeti gjatë emisionit, Sonila Meço: Është tërmet? Qetësi zonja, qetësi, mos lëvizni ju...

0
Një tërmet me magnitudë 4.9 goditi këtë mbrëmje vendin tonë, duke krijuar panik tek njerëzit. Lëkundjet janë ndjerë shumë edhe në studion e emisionit...

Kush ua uli armët PD dhe PS për zgjedhjet?

0
Si një “rrufe në qiell të hapur” ishte lëvizja më e fundit, ajo e uljes në një tryezë të përbashkët pas dy vitesh krizë...

Ndërroi 3 dhoma hoteli, amerikania alarmon ambasadën dhe policinë e Tiranës

0
Një shtetase amerikane ka kaluar nëpërmjet një situate aspak të mirë përgjatë mesit të muajit dhjetor. Gjithçka ka nisur me përpjekjen e saj për...

Lëkundet Korça, sërish tërmet në juglindje

0
Një tërmet me magnitudë 3.8 i shkallës rihter ka rënë rreth orës 18:55 në Korçë. Lëkundjet nuk kanë qenë shumë të forta. Këto tërmete janë normale,...

Shqipëria goditet nga një tërmet i fuqishëm

0
Viti I Ri ka nisur me një lëkundje të fortë sizmike kun ë bazë të të dhënëave të faqes evropiane EMSC në orët e...

Rama letër publike për kritikët: Ju kam ndjekur me keqardhje në rrekjen tuaj për...

0
Nga Edi Rama  Më së pari, sinqerisht uroj edhe për ju gëzuar Krishtlindjet e Vitin e Ri! Ju kam ndjekur me keqardhje në rrekjen tuaj, për...

‘Po fshihet e vërteta e vdekjes së 24 njerëzve në Thumanë”/ Bardhi: 2 ditë...

0
“Qeveria po fsheh te verteten per humbjen e jetes se 24 njerezve nga 2 pallatet e shembura ne Thumane”. Keshtu thekson sot ne nje videomesazh...

Altin Goxhaj: Më kanë helmuar në mënyrë të sofistifikuar, se di a do gdhihem...

0
Altin Goxhaj prej disa ditësh ndodhet i shtruar në spital. Ai ka postuar një foto në rrjetet sociale dhe shprehet se e kanë helmuar me...

17 shqiptaro-kanadezë letër Forumit Global: Rama ka degraduar rrjedhën e demokracisë në vendin e...

0
17 shqiptaro-kanadezë letër Forumit Global: Rama ka degraduar rrjedhën e demokracisë në vendin e tij Ish kryministri Sali Berisha ka bërë publik letrën e 17...
27,567FansaPëlqeje
1,311NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit