“Luanën e ngacmoja për Marinën!” Getoari bën si rrallëherë një rrëfim të sinqertë

0
Getoar Selimi ka bërë si rrallëherë një rrëfim të sinqertë për jetën e tij private! Në një intervistë për revistën Living, të cilën ai ka...

Video/ “Derrat pijanecë”! Hynë në supermarket dhe konsumojnë konjak

0
Të gjithë e dimë që derrat janë kafshë shtëpiake me trup dhe qafë të trashë dhe me këmbë fare të shkurtra. Ata kryesisht ushqehen...

Nuk ka vend për imagjinatën, yllit televiziv me format XXL gati sa nuk i...

0
Për Lauren Goodger nuk është ndonjë gjë e re që të tregojë format e saj XXL në rrjetet sociale apo në daljet publike. E kështu...

Rudina Dembacaj thyen heshtjen dhe publikon FOTOT me Mark Frrokun: E dua!

0
Pas shumë thashethemeve në mediat rozë dhe ndarjes së bujshme, aktorja Rudina Dembacaj pranon për herë të parë publikisht lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Dembacaj...

Nata e ndërrimit të viteve, Marina dhe Getoari i nxjerrin “të palarat” njëri-tjetrit (VIDEO)

0
Në këtë natë të ndërrimit të viteve, “Klanifornia” ofron një superspektakël për publikun e Televizionit Klan. Në mesin e të ftuarve të shumtë specialë,...

Mamaja 26 vjeçare, qe hutoi të gjithë në Instagram (FOTO+VIDEO)

0
Nënë e dy fëmijëve, 25-vjeçarja Tammy Hambrow është padiskutim një nga yjet e Instagram-it. Tammy është e dedikuar pas palestrës dhe kjo vihet re në...

E PAREZISTUESHME, JENNIFER LOPEZ I VË FLAKËN INSTAGRAMIT ME TË KUQE (FOTO)

0
Ajo njihet si këngëtare, aktore, vallëtare, dizajnere e modës, producente dhe grua e suksesshme në biznes. 50-vjeçarja Jennifer Lopez, njihet si një grua tejet atraktive...

Këngëtari hipën majë makinës e u hedh dollarë të varfërve, kritikohet keqazi (Video)

0
Reperi ‘Blueface’ ka shkaktuar jo pak debate në internet në prag të Krishtlindjeve kur filloi të hidhte pirgje me dollarë në mes të lagjes...

FOTOT: Aktorja e famshme nuk i lë vend imagjinatës

0
Blanca Blanco ka zgjedhur që të përshëndesë fansat e saj për festat e fund vitit me një set fotografik mjaft hot. Aktorja e famshme pozoi...

Disa batuta humoristike…! Mos i humbisni!

0
Nuk janë të gjithë burrat budallenj, disa janë edhe beqarë… Të gjithë duan të shkojnë në Parajsë, por askush nuk do të vdesë. Një e dashur...
27,567FansaPëlqeje
1,311NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit