Kriza mes SHBA dhe Iranit, CNN: Dy vendet në rrugën e konfrontimit ushtarak

0
Javët e para të kësaj dekade të re filluan me Shtetet e Bashkuara të Amerikës që goditën e vranë një udhëheqës të huaj ushtarak...
26,348FansaPëlqeje
1,361NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit