Maqedonia e Veriut e treta ndër vendet më të varfra të Evropës

0
Shkup, 14 maj – Shqipëria është vendi i 4-t më i varfër në Europë, sipas një klasifikimi të ri të revistës “Global Finance”. Klasifikimi...

Dalin super-kartëmonedhat e reja 100 dhe 200 euro! S’pyesin për lavatriçe e hekurosje (VIDEO)

0
Duke nisur nga fundi i këtij muaji do të dalin në qarkullim kartëmonedhat e reja 100 dhe 200 euro. Ndryshe nga kartëmonedhat që janë në...
26,811FansaPëlqeje
1,353NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit