Miss Serbia: Nuk jam pishman, krenohem me shqiponjën shqiptare (Video)

0
Serbja Irina Jovanka mori pjesë në një garë bukurie në Prizren dhe defiloi duke bë shqiponjën. Ky gjest i saj ka tmerruar serbët. Pas...

Era Istrefi publikon këngën me reperin rus (VIDEO)

0
Sezoni i verës, njihet si periudha e sjelljes së këngëve të reja prej artistëve. Era Istrefi ka publikuar projektin më të ri muzikor para...

“Mbyllja veshët, pastaj…”/Këngëtarja shqiptare rrëfen tmerrin kur burri e tradhtonte para syve

0
Albërie Hadërgjonaj është pa dyshim një nga emrat më të përfolur i ditëve të fundit në median rozë. Ajo konsiderohet si një femër shumë...

Publikohet ‘Labyrinth’, kënga e re nga Loredana (VIDEO)

0
Pas paralajmërimeve të shumta Loredan sjell videoklipin e ri ‘Labyrinth’. Pas ndodhive të fundit emri i Loredana Zefit është përmendur shumë nëpër mediat rozë, shkruan...

Zaimina Vasjari ‘djeg’ rrjetin e veshur me fustan të kuq (FOTO)

0
Zaimina Vasjari u shfaq në top-formë me fustan të kuq. Zaimina Vasjari ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën...

Modelja ‘tërbon’ rrjetin, tregon pikën e saj të dobët (FOTO)

0
Ajo është modelja më “in” e momentit dhe që ndiqen nga 1.6 milionë fansa në instagram. Pika e dobët e Ines Helene është Zlatan Ibrahimoviç...

Nuk fshihen më/Butrint Imeri konfirmon lidhjen me moderatorin e njohur

0
Lidhja e tyre ka qenë lajm në mediat rozë, por ata asnjëherë nuk e pranuan publikisht. Këngëtari i ri por shumë i suksesshëm, Butrin Imeri...

Foto/5 vjet martesë, Kim Kardashian poston momentet e papublikuara më parë

0
Ylli televiziv Kim Kardashian dhe këngëtari Kanye West festojnë ditën e sotme 5-vjetorin e lidhjes së tyre në martesë. Kim ka postuar në rrjete sociale...

Dua Lipa probleme me fustanin në “amFAR Gala” (FOTO+VIDEO)

0
Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka qenë e ftuar në eventin e njohur ‘amFAR Gala’. E veshur me një fustan tejet madhështor Dua...

Rita Orës për pak i humbën 4 milionë dollarë bizhu

0
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora duket se ka patur një udhëtim me emocione në kohën kur është shfaqur në festivalin e Kanës. Asistentja e...
26,811FansaPëlqeje
1,352NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit