Zonja e parë e Francës: Burri im? Ndonjëherë më i vjetër se unë

0
Brigitte Macron ka dhënë një intervistë së fundmi për “Radio RTL”, ku ka folur ndër të tjera edhe për marrëdhënien me bashkëshortin dhe presidentin...
26,811FansaPëlqeje
1,353NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit