Historia e shqiptarit, që gatoi nga ishujt Kanarie në Danimarkë (FOTO+VIDEO)

0
Nga Enkeleda Bodini Sot dritare.net do ju njohë me historinë e Paulin Lecit, një kuzhinier i talentuar lezhjan, i cili e ka zhvilluar pasionin e...

Maska me sodë buke dhe vaj kokosi, mësoni përfitimet

0
Lani fytyrën tuaj 2 herë në javë me sodë buke dhe vaj koksi dhe shikoni çfarë do ju ndodhë brenda një muaji. Kujdesi ndaj fytyrës...
26,811FansaPëlqeje
1,352NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit