Publikohet filmi “The Poison Rose” ku Blerim Destani luan me John Travoltën e Morgan...

0
Blerim Destani ka shënuar edhe një sukses të ri në arenën ndërkombëtare. Është publikuar filmi “The Poison Rose”, në të cilën aktori shqiptar Blerim Destani...

Festivali i Cannes 2019, veshjet më të bukura në tapetin e kuq (FOTO)

0
Në fund, dyshimet e pritjes janë zbuluar. Ka qenë Haider Ackermann që ka veshur Tilda Sëinton, ikonë e stilit dhe mes të parave mbretëresha...

Nis festivali i Kanës, mesazhe të forta politike në tapetin e kuq (FOTO+VIDEO)

0
Nis me mesazhe të forta Festivali i Filmit në Kanë, ndërsa presidenti i jurisë, Alejandro Gonzalez Inarritu akuzoi liderët botërorë se po udhëheqin me...
26,811FansaPëlqeje
1,353NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit