Dramatike/ Martesa e 28-vjeçarit me 10-vjeçaren merr tjetër kthesë (Fotot+Video)

0
Presioni publik bëri që autoritetet e regjimit islamik në Iran të anulojnë një martesë që u bë virale me fotot, pasi një burrë 28-vjeçar...

Historia e shqiptarit, që gatoi nga ishujt Kanarie në Danimarkë (FOTO+VIDEO)

0
Nga Enkeleda Bodini Sot dritare.net do ju njohë me historinë e Paulin Lecit, një kuzhinier i talentuar lezhjan, i cili e ka zhvilluar pasionin e...

Histori princeshash në jahte luksoze/Zbulohet arsyeja e ndarjes së Inva Mulës nga miliarderi kosovar...

0
Ditën e djeshme u përhap lajmi se sopranoja e njohur Inva Mula i kishte dhënë fund martesës së saj 11-vjeçare me biznesmenin kosovar, Hetem...

Zonja e parë e Francës: Burri im? Ndonjëherë më i vjetër se unë

0
Brigitte Macron ka dhënë një intervistë së fundmi për “Radio RTL”, ku ka folur ndër të tjera edhe për marrëdhënien me bashkëshortin dhe presidentin...

VIDEO: I mbeti qoftja në fyt, turisti shpëtohet nga menaxheri i restorantit

0
Menaxheri i një restoranti grek në Kretë i ka shpëtuar jetën e një turisti britanik, të cilit i kishte mbetur një copë qofteje pule...

Lindi nga një lidhje jashtëmartesore, gazetarja shqiptare rrëfen luftën me vd*ekjen: Jam e lumtur...

0
Saranda Hoda, e njohur për publikun si Sasa, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, nga ku foli për...

Nxënës shqiptarë nga Ukraina, kuq e zi në Çarshinë e Shkupit (FOTO)

0
Ishin nisur për Shqipëri, dhe së pari u ndalën në Shkup…Na i kthyen kujtimet e vizitave me Sefer Musliun e Afet Mifarin dhe ansamblin...

Princi saudit lëviz për herë të parë pas 14 vjetëve në gjendje kome (VIDEO)

0
Princi saudit, Waleed bin Khaled, raportohet se ka lëvizur kokën e tij për herë të parë pas 14 vitesh sa kishte qëndruar në gjendje...

Del nga spitali bebja që lindi sa një mollë

0
Një fëmijë i lindur me peshë vetëm 245 gram, që besohet të jetë më i vogli që i ka mbijetuar lindjes së parakohshme, ka...

“Çmendet” BMW, shet veturën më të re për vetëm 22 mijë euro

0
BMW ka bërë çmendurinë e radhës, duke mundësuar një model të ri të veturës nga seria ‘M2 Competition’ për vetëm 22,000 euro. Modeli standard nga...
27,567FansaPëlqeje
1,311NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit