Programi u mbyll zyrtarisht në vitin 2012 por SHBA-ja heton ende për UFO-t

0
Kërkimi i objekteve fluturuese të paidentifikuara mbetet nën fokusin e Pentagonit. Një nga programet e tyre, i quajtur Advanced Aerospace Threat Identification Program (Aatip)...

Këto janë 10 misteret më të mëdha që rrethojnë planetin tonë

0
Nga uji që mbulon pjesën më të madhe të Tokës tek hëna, këtu janë disa gjëra të çuditshme rreth planetit tonë, që shkenca ende...

ZBULOHET FSHEHTËSIA MË E MADHE E UJIT: Video që do t`ju lë pa frymë!...

0
Masaru Emoto, me kërkimet dhe eksperimentet e tij, ka dhënë kontributin më të madh për zbulimin e kësaj fshehtësie Ndani pak kohë për ta parë...
26,811FansaPëlqeje
1,353NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit