Ç’m*t shteti është ky, që çon në vetëvarje babën e katër fëmijëve për 120...

0
Nga Edmond Arizaj E njihnit Bilbil Hasanin? Jam i sigurte qe jo. Nuk kishte arsye pse...

Legjenda për “ujin zemzem” dhe epidemia e variola verës në Kosovë më 1972 –...

0
Nga Enver Robelli Më 10 prill 1972 revista gjermane “Der Spiegel” raportonte mbi shpërthimin e epidemisë së variola verës...
26,384FansaPëlqeje
1,360NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit