Një psikolog na mëson si t’i ndalim kapriçot e fëmijëve tanë, me një pyetje...

0
Disa këshilla të vlefshme për edukimin e fëmijëve. Nga të gjitha ndjenjat, zemërimi është më i ndërlikuari për t’u zotëruar. Ai kërkon vetëkontroll dhe për këtë...
26,811FansaPëlqeje
1,353NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit