Gjendje e jashtëzakonshme në Bosnjë dhe Hercegovinë: Përmbytje, rrëshqitje dheu, rrugë të bllokuara… (VIDEO+FOTO)

0
Reshjet e rrëmbyeshme të shiut të cilat vazhduan edhe gjatë natës në Bosnjë e Hercegovinë shkaktuan probleme të mëdha në pjesët veriore dhe qendrore...
26,378FansaPëlqeje
1,360NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit