Imami nga Peja që po kërkon të lexohen ajetet e Kuranit në gjuhen shqipe,...

0
Imami nga Peja, Drilon Gashi po kërkon nga imamet e disa xhamive në Kosovë, që të lexohen ajetet e Kuranit në shqip, në mënyrë...

Njihuni me burrin nga Kamenica që agjëron 6 muaj brenda vitit (VIDEO)

0
Haqif Agaj nga fshati Hogosht i Kamenicës ditën e parë të Ramazanit nuk e pati të vështirë ta agjërojë, dhe ka një arsye të...
26,811FansaPëlqeje
1,352NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit