Ermal Mamaqi tregon si e bindi Edi Ramën të bëhet aktor dhe konfliktin me...

0
Ermal Mamaqi dhe filmi i tij më i ri “I Love Tropoja” që do ketë premierën e tij në 29 janar tek Pallati i...

“Luanën e ngacmoja për Marinën!” Getoari bën si rrallëherë një rrëfim të sinqertë

0
Getoar Selimi ka bërë si rrallëherë një rrëfim të sinqertë për jetën e tij private! Në një intervistë për revistën Living, të cilën ai ka...

Rudina Dembacaj thyen heshtjen dhe publikon FOTOT me Mark Frrokun: E dua!

0
Pas shumë thashethemeve në mediat rozë dhe ndarjes së bujshme, aktorja Rudina Dembacaj pranon për herë të parë publikisht lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Dembacaj...

E përfolur për shit-blerjen e votave, reagon moderatorja: S’mund të mbaj përgjegjësi për Zogun,...

0
Moderatorja Dajana Shabani ka reaguar pas lajmeve se ajo ishte përfshirë në përgjime me gazetarin Hermes Nikaj (Zogu i Tiranës)për shit-blerje votash. Me anë të...

Katër ditë pasi festoi ditëlindjen/ Këngëtarja shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë

0
Këngëtarja, Ganimete Abazi, e cila tri më 25 dhjetor festoi ditëlindjen, ka ndarë sot me fansat e saj një lajm të hidhur. Ganimete ka humbur...

Beograd – Tetovarja fiton titullin “Miss Ballkani ” (FOTO+VIDEO)

0
Titullin shoqëruesja e parë e fitoi përfaqësuesja e Serbisë, kurse shoqëruesja e dytë u kurorëzua vajza nga Mali i Zi. Dje mbrëma, në hotelin...

Elvana Gjata thyen heshtjen pas festivalit të RTSH-së: Arilena s’ke faj ti

0
Ky festival i këngës në RTSH si asnjëherë tjetër është shoqëruar me kontradikta, debate e akuza. Në fillim u tha se vendi i parë...

E akuzojnë se shkon me sheikë arabë, flet Dorina Mema (VIDEO)

0
Dorina Mema njihet edhe për faktin se flet troç, prandaj dhe shkakton debate jo rrallë në emisionet televizive. Pas pyetjes në studio se, “gojët e...

Tradhtia më e madhe në historinë e futbollit, ia mori gruan, por Lopez e...

0
Argjentinasi Maxi Lopes më shumë ka bërë lajm për marrëdhënien e tij me ish-bashkëshorten Wanda Nara, e cila e la atë për t’u martua...

Supermodelen e gjen belaja në Greqi, merr avionin privat dhe…

0
Gigi Hadid ndodhej së fundmi me pushime në Mykonos, Greqi së bashku me motrat e saj dhe mikeshat. Mirëpo nga këto pushime, Gigi ka...
27,567FansaPëlqeje
1,311NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit