E pazakontë në Mat, i filmojnë këlyshin, arusha i vjen në ndihmë (VIDEO)

0
Të zakonshme për natyrën e egër por të pazakonta për t’u kapur momente të tilla. Në njësinë administrative Suç, bashkia Klos në fshatin Kurdari...

Halil Kastrati sot dhuroi 2 shtëpi dhe një banesë në Maqedoninë e Veriut

0
Halil Kastrati: Sot ne Maqedonin e Veriut 1 banese dhe dy shtepia Nje banese u dhurua ne Kerçove per familjen 3 anetareshe te Naser Musliu....

“Gjithmonë pa ngrënë, mbulohemi me plastmasë”, gruaja nga Fieri: Jeta ime skëterrë! Gati u...

0
“Shqiptarët për shqiptarët” kanë udhëtuar në fshatin Kallm të Fierit. Gazetari Ferit Lika ka shkuar bashkë me stafin për të takuar Entelën dhe familjen...
26,872FansaPëlqeje
1,343NdjekësitNdjek
27,000AbonentëAbonohu

Lajmet e fundit