Halil Kastrati sot dhuroi 2 shtëpi dhe një banesë në Maqedoninë e Veriut

0
Halil Kastrati: Sot ne Maqedonin e Veriut 1 banese dhe dy shtepia Nje banese u dhurua ne Kerçove per familjen 3 anetareshe te Naser Musliu....

“Gjithmonë pa ngrënë, mbulohemi me plastmasë”, gruaja nga Fieri: Jeta ime skëterrë! Gati u...

0
“Shqiptarët për shqiptarët” kanë udhëtuar në fshatin Kallm të Fierit. Gazetari Ferit Lika ka shkuar bashkë me stafin për të takuar Entelën dhe familjen...

Lajmet e fundit